استفاده از لب لب، براي تکميل آرايش لب ، بسيار زيبا تر از رژ لب به تنهايي است. اما کشيدن بوش لب يک ضرورت و يا فقط به آرايش لب زيبا تر? چه زماني بايد از مداد و خطوط لب استفاده کنيم تا آرايش ما بهتر و بي عيب و نقص باشد ؟ 


زمان استفاده از لب لاينر


هنگامي که لب هاي شما باريک يا غير متقارن هستند


 


براي آرايش لب باريک و يا خط لب طبيعي ناهموار و ناهموار است, شما بايد يک خط لب استفاده. استفاده از بوش لب براي اين نوع از لب, باعث باربر و حجيم ديده مي شود. به اين ترتيب ، از يک مداد لب در يک رنگ کمي تيره تر از رنگ لب خود استفاده کنيد.


 https://elanza.com/product/LNZ-P-5917/%D8%B1%DA%98-%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%DA%AF%D9%84%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D8%B2-%D9%85%D8%AF%D9%84-crayon-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-04


 


 


استفاده از خط لب ، لب نازک ، زمان استفاده از خط لب


آرايش لب


 


 


 


هنگامي که رژ لب درخشش چرب و چرب است


 


رژ لب براق يا چرب بيش از رژ لب مات در اطراف لب ها گسترش مي يابد. براي جلوگيري از اين گسترش ، بهتر است لب ها را بعد از اينکه رژ لب با يک خط رنگ لب يا يک خط کمي تيره تر داريد ، بکشيد. سپس دور کنسول لب خود را و سپس استفاده از برخي از پودر, کرم يا پنکيک, حاشيه آرايش لب کامل.


 


 


 


اگر مي خواهيد رژ لب خود را طولاني تر


در حال جستجو براي پارچه mantui? اينجا کليک کنيد.


 


خريد تخم مرغ تازه زير قيمت بازار از snapmarket!


http://www.goldenrose.com.tr/en/product/210/lips-lip-pencil-matte-lipstick-crayon/1


 


قبل از رژ لب ، لب ها را بر روي لب ها قرار دهيد ، سپس رژ لب را روي آنها قرار دهيد تا از پاکسازي زودرس آنها جلوگيري شود.


 


 


 


استفاده از خط لب ، لب نازک ، زمان استفاده از خط لب


زمان استفاده از لب لاينر


 


 


 


چگونه به استفاده از بوش لب?


از آنجا که مداد لب انجام تقريبا مقدار زيادي از کار ، نرم افزار خود را نيز با توجه به نيازهاي شما متفاوت است.


 


 


 


اولين و مهم ترين نکته اين است که مطمئن شويد که رنگ لب رژ لب سازگار است و اگر دوست داريد آرايش لب خود را اثرات طبيعي ، آن را. سعي کنيد رنگ ، بوش لب و رژ لب ، به نحوي ، رنگي که شما مطابقت را انتخاب کنيد. افرادي که مي خواهند دوام رژ لب مي توانيد رژ لب با بوش لب و سپس رژ لب بر روي آن را پر کنيد.


 


 


پيشنهاد ويژه


 دستگاه تصفيه آب خريد رادگستر نوين با مخزن 4 گالن (16 گرم) رزرو هتل ، ويلاي جنگلي ، اقامت امروز براي تعطيلات آخر هفته با تخفيف ، رزرو ويلا!کاهش وزن, افزايش وزن, قرص افزايش وزن?آيا شما مي خواهيد به لاغر ؟ کليک کنيد!


 


با اين حال, افرادي که تمايل به نشان دادن لب خود را حجيم تر هستند, تنها يک خط لب کمي بيشتر از محدوده واقعي لب.


 


 


 


يکي از ترفندهاي است که مي تواند مورد استفاده قرار گيرد براي رسيدن به يک خط لب يکنواخت براي گرم کردن مداد لب است. فقط چند خط پشت دست خود را بکشيد براي گرم کردن سرب جلوتر از آرايش.


 


 


 


با اين کار ، مداد لب خود را حرکت مي کند هموار تر از قبل بر روي پوست. هرگز از يک مداد با رسم خط طبيعي لب ها استفاده نکنيد و سپس شکل لب ها را هر جا که لازم باشد تغيير دهيد. با استفاده از يک قلم مو ، رژ لب ، لب کشيدن مورد نظر و بعد ، خطوط و رژ لب بر روي لب ها ، با هم مخلوط تا مرز مشخص شده ، آنها از بين برود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Jonnie کار طراحي گرافيک Erika آسفالت اذربايجان Velma Ella قيمت لحظه اي سکه فروشگاه طلا و جواهر Rick Lauren