محافل تاريک و چشم امده ما را نگاه خسته تر, مسن تر و به ظاهر کمتر جذاب. در حالي که تنوع شيوه ها براي پيشگيري و آشکار هستند و کاهش شدت آنها وجود دارد, آيا شما به دنبال يک راه به کار سريع تر و بهتر نياز داشته باشيد که ماسک مي تواند در بهبود روش به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به شما کمک کند.


علل تاري در اطراف چشم


تاريکي اطراف چشم ممکن است دلايل متعددي داشته باشد که ما در زير ذکر کرده ايم:


 https://elanza.com/product/LNZP-60eed71b583c0/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B6%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-oil-free-spf-30-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8%A8-%D9%88%D8%B2%D9%86-60-%DA%AF%D8%B1%D9%85


- کمبود خواب خوب


 


- خيلي خوابيدي . 


 


- رينيت آلرژيک


 


- استرس.


 


- خستگي . 


 


- پيري.


 


- محرک پوست در لوازم آرايشي


 


- ثابت خارش و مالش چشم به علت بيماري هاي پوستي مانند اگزما


 


- قرار گرفتن در معرض نور خورشيد (اگر نه کرم هاي ضد آفتاب)


 


- گاهي اوقات ، تاريکي نيز مي تواند ارثي باشد. اين به طور معمول پس از يک سن خاص از دست داده.


 


 


 


ماسک دور چشم ، زير ماسک چشم ، بهترين ماسک براي چين و چروک در اطراف چشم


ماسک زير چشم


 


 


 


انواع تيره شدن در اطراف چشم را بررسي کنيد


شايد فکر کنيد با يک رويا به اندازه مي تواند در درمان تيرگي دور چشم کمک و از شر تاريکي اطراف چشم چشم انسان اما هشت ساعت خواب کامل نمي تواند که تيره شدن يک شبه از بين بردن شما. انواع ماسک چشم با مشخصات خاص مي تواند علاوه بر درمان تيره شدن چشم هاي گرد ، چين و چروک و چشم هاي پف کرده. بکش!


 


 


 


- Hollow, تاريک, حلقه, حلقه نوع را مي توان ناشي از تغيير موقعيت و عضلات صورت و مناطق اطراف چشم, زماني که چربي صورت مطرح شده است و يا اين مناطق هستند و نه تحريک و در نهايت علت تيره شدن اطراف چشم.


 


 


 


- حلقه هاي قهوه اي يا رنگ از رايج ترين نوع تيرگي اطراف چشم به علت تجمع ملانين در اين محل و يا افزايش فشار خون و انسان در کانال و قوم بوجود مي آيند.


 


 


 


- حلقه هاي آبي تيره اين حلقه ها ناشي از ميکروسيرکولاسيون ناقص و نفوذپذيري عروقي است که منجر به تشکيل حلقه هاي آبي تيره مي شود.


https://www.loyecosmetics.com/products/glow-balm-true-colour?variant=39362896134222&currency=EUR&utm_medium=product_sync&utm_source=google&utm_content=sag_organic&utm_campaign=sag_organic&utm_campaign=gs-2020-08-07&utm_source=google&utm_medium=smart_campaign&gclid=CjwKCAjwyvaJBhBpEiwA8d38vOm53S2cjt79FF0dvxNjmrbRUd0FTgSLrIMX6ADGHgBqniZdsaedzBoCHPYQAvD_BwE


 


خريد تخم مرغ تازه زير قيمت بازار از snapmarket!


 


اگر رژيم غذايي براي شما دشوار است ، با اين روش سريع و راحت است


 


 


ماسک دور چشم ، زير ماسک چشم ، بهترين ماسک براي چين و چروک در اطراف چشم


بهترين ماسک براي چين و چروک در اطراف چشم


 


 


 


انواع ماسک چشم خانگي


ماسک صورت تخم مرغ سفيد ويتامين E و عسل


اين ماسک صورت ساده شفافيت و مواد مغذي را براي پوست فراهم مي کند.


 


- 1 قرص ويتامين E


 


- عزيزم


 


- 1 سفيده تخم مرغ


 


 


 


سفيده تخم مرغ سرشار از کالري و پر از ويتامين ها مانند ريبوفلاوين و سلنيوم هستند. منافذ پوست نيز مي تواند به طور طبيعي بسته شود به طوري که اگر شما ديگر مواد طبيعي را به آن اضافه کنيد ، نتيجه دو برابر خواهد شد. سفيد تخم مرغ داراي محتواي بالاي کلاژن است ، يک مولتي ويتامين است و حاوي ويتامين A است.


 


 


 


ويتامين E مي تواند پوست را از نور خورشيد محافظت کند. و مزاياي ديگر آن عبارتند از:


 


 


 


کاهش قرمزي ؛ محافظت در برابر آسيب هاي طولاني مدت به امواج ماوراء بنفش ( UV) ؛ جلوگيري از سرطان پوست؛


 


درمان آفتاب سوختگي ؛ کاهش تورم ؛ بهبود پوست ؛ بهبود سيستم عروقي ؛ فشار خون ثابت و ساير مزاياي ضروري براي سلامتي.


 


 


 


همچنين حاوي ويتامين ها در بسياري از غذاها مانند غلات ، آجيل ، غلات سبوس دار ، دانه، بادام زميني ، دانه ، آوکادو ، روغن ، و بادام. عسل به ارمغان مي آورد مواد مغذي به پوست و مرطوب کننده طبيعي ضد باکتري است که آرام و درمان پوست است.


 


 


 


ماسک براي تيره شدن در اطراف چشم با سيب زميني خام


سيب زميني يک خاصيت سفيد و کمک به روشن محافل تاريک در اطراف چشم و از بين بردن پف کردگي چشم.


 


 


 


رنده يک يا دو سيب زميني خام و آب. مقدار پنبه در آب sibzmini رنگ آميزي پنجره هاي شيشه اي ، به طوري که در محافل اطراف چشم ، قرار داده است که تمام قسمت هاي پوشش تاريک ، و غيره براي اجازه دادن به مدت زمان D به دقيقه d در اقامت چشم سپس با آب سرد شستشو داده و آن را يک روز يک يا دو بار براي چند هفته انجام دهيد.


 


به جاي گرفتن آب سيب زميني شما مي توانيد سيب زميني خود قرار داده و آنها را به طور مستقيم در محافل اطراف چشم.


 


 


پيشنهاد ويژه


روتختي, حوله, سقف و سقف جمع بر روي فرش? پيراهن مردانه ، خريد پيراهن مردانه ، پيراهن کلاسيک پيراهن با طراحي مدرن!پيراهن مردانه ، خريد پيراهن مردانه ، پيراهن مردانه با کيفيت دوخت عالي و جنس


 


ماسک دور چشم ، زير ماسک چشم ، بهترين ماسک براي چين و چروک در اطراف چشم


ماسک طبيعي براي رفع لبه زير چشم


 


 


 


ماسک عسل براي تيره شدن در اطراف چشم مفيد است


- زرده تخم مرغ


 


- قاشق غذاخوري عسل


 


اگر پوست خشک و حساس داريد ، ماسک عسل يک گزينه عالي براي شما است. براي اين ماسک شما بايد عسل و زرده تخم مرغ را با هم مخلوط کنيد و مخلوط را در اطراف چشم خود براي 15 دقيقه بگذاريد ، سپس چشمان خود را با آب گرم بشوييد.


 


 


 


ماسک موز براي چشم هاي گرد


شايع ترين مشکلات پوستي در اطراف چشم ، تاريکي چشم و چين و چروک در اطراف چشم با انواع ماسک هاي موز حل مي شود.


 


براي تهيه اين ماسک ، فشار 1/2 موز متوسط را به خوبي به يک خمير شرکت. سپس کتابخانه ها در اطراف چشم چشمک زدن و اجازه مي دهد آنها را به مدت 15 تا 20 دقيقه باقي مي ماند.


 


شما همچنين مي توانيد حلقه هاي موز نازک به جاي از mashing آن استفاده کنيد.


 


 


 


ماسک دور چشم ، زير ماسک چشم ، بهترين ماسک براي چين و چروک در اطراف چشم


معجزه براي تاريکي در اطراف چشم


 


 


 


ماسک خيار مفيد براي تيره شدن در اطراف چشم


اثرات خوب خيار براي پوست بر روي همه روشن و ثابت شده است. حتي مادربزرگ ها ، پس از خوردن خيار ، پوست خيار را براي چند دقيقه بر روي پوست خود خنک مي کنند.


 


 


 


خيار در هر ماسک خانگي مورد استفاده براي مرطوب کننده نقش کليدي ايفا مي کند ، زيرا خيار با آب پر مي شود.


 


 


 


البته گزينه به جز رطوبت است که بسيار مهم براي چشم بسياري از اثرات ديگر است. خيار باعث کاهش پف کردگي و تورم در اطراف چشم مي شود و آن را روشن مي کند و جوان مي شود ، چين و چروک هاي اطراف چشم را از بين مي برد.


 


 


 


شما مي توانيد با استفاده از گزينه واحد براي رفع مشکل خود استفاده کنيد و يا آن را با مواد غذايي موثر مانند ماست کم چرب يا آب ليمو ترکيب شده و سپس از آنها استفاده کنيد.


 


 


 


براي خلاص شدن از پف کردگي و تورم چشم ها قرار داده خيار در يخچال پس از خنک کننده حلقه گزينه وضعيت خيار حلقه در چشم خود را براي 20 دقيقه.


 


 


 


براي حذف تاريکي و سياهي در اطراف چشم هر روز ، برخي از آب خيار را با برخي از آب ليمو مخلوط کنيد و پنبه را روي اين مواد خوب قرار دهيد. سپس پنبه زير چشم خود را براي 20 دقيقه قرار دهيد.


 


 


 


براي مرطوب کردن و جلوگيري از خطوط و چين و چروک در اطراف چشم خيار رنده شده و زير چشم خود را ترک کنيد. براي اثر بيشتر ، استفاده از اين ماسک يک روز در بين به مدت 20 دقيقه.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سفر به استانبول سينما 4K Chris Tameka Brent Alan Find It - In The United States Of America Sylvia Jhon انتشار مقالات سبک زندگي، اطلاعات عمومي ....