خواص روغن بدن کره براي پوست و مو


شي کره چرب طبيعي با خواص مرطوب کننده عميق براي پوست است. شامل درمان و ضد پيري ، پوست را جوان تر و صاف تر مي کند. 


روغن بدن کره چيست ؟ 


شي کارت (انگليسي: کره درخت روغن قلم) و يا کره, کره درخت روغن قلم, کره درخت روغن قلم, و غيره. چربي گياهي که دانه هاي درخت چيا (انگليسي : Vitellaria VAR ) گرفته شده است ، لوازم جانبي ، لوازم آرايشي ، مرطوب کننده ها ، لوسيون ها و غيره موميايي کردن لب ، لب ها ، موهاي نرم ، ساخت صابون استفاده مي شود. 


 


 https://elanza.com/product/LNZP-60eed71b583c0/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B6%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-oil-free-spf-30-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8%A8-%D9%88%D8%B2%D9%86-60-%DA%AF%D8%B1%D9%85


 


کره درخت روغن قلم خوراکي و مورد استفاده در کشورهاي آفريقايي براي آماده سازي مواد غذايي است. اگر چه تفاوت در طعم و مزه ، اما در برخي موارد جايگزين کره کاکائو. 


 


 


 


پاييز قلم درخت در کوهپايه هاي اتيوپي و غرب آفريقا از سنگال به سودان. 


 


بدن کره در دماي اتاق جامد است و رنگ سفيد خامه است. 


 


کره درخت روغن قلم ذوب در محدوده دماي بدن انسان . کره بدن براي پوست مرطوب کننده است ، بدون ترک پوست چرب. جذب سريع آن از طريق پوست و خواص ترميمي و مرطوب کننده آن باعث شد که بسياري از تحسين کنندگان را پيدا کند. 


 


 


 


روش استخراج روغن شي کره


براي استخراج شي باتري, اولين, مغز, جوهر ميوه از درخت قلم پودر و آب جوش مي gushanand حتي در جدا شده و قسمت بالاي آب ايستاده و پس از خنک کننده روغن از آب افسردگي مي شود.


 


 


 


مواد تشکيل دهنده ارگانيسم کره


کارت از جسم ترکيبي پيچيده اي از اسيدهاي چرب است به علاوه داراي تري گليسيريد, و غيره.، فولاد ضد زنگ ، پلي استر ، ويتامين E ، A و f گردش خون است و رشد بهتر سلول هاي پوست کمک مي کند.  


 


اسيد اولئيک = 40-60?


 


اسيد استريک =20-50?


 


اسيد لينولئيک = 3.11%


 


اسيد پالميت = 2-9%


 


اسيد لينولنيک = <1%


 


اسيد آراشيديدي = < 1%


 


 


 


خواص زيبايي شي کره 


بدن باتري يکي از بهترين روغن هاي طبيعي براي مرطوب کننده و جلوگيري از پيري زودرس پوست است که به صورت عميق در سلول هاي پوست را تغذيه و بر خلاف روغن هاي ديگر که از آجيل گرفته شده است حساسيت زا ، 


 


 https://www.loyecosmetics.com/products/glow-balm-true-colour?variant=39362896134222&currency=EUR&utm_medium=product_sync&utm_source=google&utm_content=sag_organic&utm_campaign=sag_organic&utm_campaign=gs-2020-08-07&utm_source=google&utm_medium=smart_campaign&gclid=CjwKCAjwyvaJBhBpEiwA8d38vOm53S2cjt79FF0dvxNjmrbRUd0FTgSLrIMX6ADGHgBqniZdsaedzBoCHPYQAvD_BwE


 


* خواص ضد التهابي کره


ارگانيسم را هدف قرار سيتوکين و ديگر سلول هاي التهابي براي از بين بردن تورم و قرمزي پوست. اسيدهاي چرب و ويتامين K کمک به درمان درماتيت سريع تر به ويژه هنگامي که آن را به خوبي هيدراته.


 


بدن کره باعث کاهش التهاب ناشي از عوامل محيطي ، به ويژه هواي خشک مي شود.


 


 


 


کره شي براي چهره چاقي ، کره شي ، شي باتري چيست


خواص شي کره براي پوست


 


 


 


* هيدراتاسيون عميق به پوست لهستاني


 


مهمترين ويژگي چهره کره براي پوست هيدراتاسيون عميق است که پوست را مهرباني و درخشش مي دهد. 


 


 


 


* موميايي کردن براي پوست و مو


باتري شي به راحتي جذب پوست طبيعي لايه محافظ بر روي پوست ايجاد که سطح پوست نرم و لطيف بر خلاف مرطوب کننده است که در حدود 1 ساعت دوام است تا چند ساعت پوست را مرطوب و نرم را حفظ مي کند. 


 


يک شي کره مانند روغن نارگيل براي پوست و مو مفيد است و مناسب براي مرطوب کننده و درمان ساقه مو است.


خريد تخم مرغ تازه زير قيمت بازار از snapmarket!


 


اگر رژيم غذايي براي شما دشوار است ، با اين روش سريع و راحت است


 


 


 


 


* پيشگيري از ريزش مو


مطالعات انجام شده در سال 2017 نشان داد که استفاده از کره بدن کمک مي کند تا جلوگيري از ريزش مو. از سوي ديگر ، رطوبت در پوست سر ، شوره سر را کاهش مي دهد و ريشه هاي مو را تقويت مي کند.


 


 


 


* خواص ضد پيري ارگانيسم کره براي پوست


 هدف از اين باتري ها حاوي ميزان بالايي از اسيد لينولئيک و اولئيک اسيد استريک است که استرس اکسيداتيو بر روي پوست مقابله سلول هاي پوست و تداوم را حفظ مي کند و باعث مي شود پوست در برابر خشکي است.


 


 


 


ويتامين E وجود دارد در جسم ، يک باتري ، تا حدودي براي محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشيد کمک مي کند. شي کارت است SPF 6, است که براي استفاده به عنوان که در آن لوازم آرايشي و بهداشتي چين و چروک مفيد و جريمه نقدي از پوست است, آن را از بين مي برد.


 


 


 


باتري از ارگانيسم حاوي مقادير زيادي از ويتامين به همراه ويتامين E است که همراه با اين دو آنتي اکسيدان ها باهم مي کند خاصيت ضد پيري آنها ايجاد علائم پيري زودرس و لکه هاي تيره و جلوگيري از پيري و آنها.


 


 


 


روش استخراج روغن کره شي ، خواص روغن کره شي ، روغن کره شي از محل آماده سازي


شي کره براي پيشگيري و درمان ساق هاي مارک دار


 


 


 


* پيشگيري و درمان علائم کشش و پوست سلوليت کره


با وجود خواص مرطوب کننده و درماني پوست مي تواند سلوليت پوست و ترک هاي پوستي را کاهش دهد و از ترک هاي پوستي جلوگيري کند. ايجاد رطوبت خوب بر روي سلول هاي پوست توسط باتري شي است که راه را براي توليد سلول هاي جديد باز مي دهد و روند جايگزيني سلول شتاب است.


 


 


 


وجود ماده اي به نام ترپن و اين ترکيب مانع طبيعي تخريب کلاژن در پوست و توليد آن را تحريک که در نهايت منجر به تخريب آثار زخم و آسيب خواهد بود.


 


 


 


* پيشگيري از زخم و کلوئيد


 


رطوبت گير شي باتري وجود دارد مفيد آنتي اکسيدان ها در آن از ايجاد زخم زخم و يا جوش و فيبروبلاست کلوئيدي و رشد نامنظم پوست در محل زخم جلوگيري از فرايند درمان پوست سرعت بخشيدن به. 


 


 


 


* درمان سوزش پوست از پوشک بچه


خواص ضد التهابي و ضد قارچي کره جسم ، بهبود گردش خون و بازسازي سلول و تحريک کلاژن در پوست است. تمام اين خواص به کاهش قرمزي و التهاب پوست نوزادان ناشي از پوشک کمک مي کند. 


 


 


 


* درمان خشکي پوست ، آفتاب سوختگي و باد


استفاده از شي کره خالص يک راه عالي براي از بين بردن خشکي و باد شکن پوست در سرما زمستان است. بدن کره به عمق پوست نفوذ مي کند ، اپيدرم را تغذيه مي کند و تقويت مي کند. 


 


 


 


از آنجا که شي باتري خالص در برخي از افراد مي تواند به گرفتگي منافذ منجر شود و منجر به ايجاد آکنه و جوش در چنين مواردي بهتر باشد ، محصولات حاوي استفاده گياهي.


 


 


 


استفاده از شي کره براي خشکي شديد پوست مانند پاشنه خشک ، ترک در کف پا ، خشکي سر ، زانو و آرنج مفيد است. 


 


براي درمان آفتاب سوختگي پوست و کاهش التهاب و قرمزي پوست ، مي توانيد از يک شي کره خالص استفاده کنيد.


 


 


 


خريد روغن شي کره ، راه درست براي استفاده از شي کره ، ماسک صورت شي کره


خواص شي کره براي لب ها


 


 


 


* خواص شي کره براي لب ها


که مي تواند جسم باتري براي پوست کل بدن استفاده خواهد شد اما به عمد با استفاده از شي باتري براي لب طبيعي است و روغن مانع از خشک و لب chapped است بهترين درمان براي ترک خورده لب يک جايگزين عالي و طبيعي موميايي کردن لب است.


 


 


پيشنهاد ويژه


پيراهن مردانه خريد پيراهن مردانه پيراهنبيراهن مردانه اوستياي درنگبندي جديد و جذاب پرزرو هتل ويلا جنگلي اقامتگاه50. 000tuman هديه رزرو ويلا پروژه نام homesalizer ، مو ، عوارض جانبي ، ليزر برداشتن مو ، اصلاح براي پوست ، ليزر behandthayer و مختلف


 


* شي کره براي چشم هاي گرد


کارت از جسم به طور طبيعي تحريک کلاژن در پوست شده و پوست را افزايش مي دهد که همان اموال را کاهش مي دهد چين و چروک اطراف چشم و پف کردگي اطراف چشم است.شما مي توانيد يک کرم چشم خانگي بزرگ با شي کره را. 


 


 


 


2 قاشق غذا خوري کره شي, 1 روغن نارگيل قاشق غذا خوري, 1 موم قاشق چاي خوري مخلوط در يک شيشه و بستن درب. 


 


 


 


پور کمي آب را در گلدان در آتش ، و هنگامي که آب جوش ، کاهش شعله و قرار دادن شيشه اي در آب ، گاهي اوقات چرخش شيشه اي تا زماني که مواد به طور کامل حل شده است. 


 


براي 5 دقيقه براي خنک کردن کنار بگذاريد ، سپس 1 قاشق چاي خوري دانه هاي روغن را اضافه کنيد ، 4 قطره روغن گل شمعداني را به آن اضافه کنيد. 


 


از اين کرم شما مي توانيد در زير چشم و ابرو هر شب مي پوشند. و يا استفاده از پاک کننده لوازم آرايشي و بهداشتي طبيعي. 


 


 


 


* کره بدن براي چاقي صورت


ترکيبات موجود در جسم باتري پر و چاقي بسيار مناسب است شما مي توانيد با قرار دادن برخي از اشياء و باتري در صورت خود را به مدت 10 دقيقه ماساژ دهيد و 15 دقيقه بماند سپس با آب گرم شستشو ملايم است. 2 بار در هفته شما مي توانيد از اين روش کره شي براي چاقي صورت استفاده کنيد. 


 


 


 


ماسک صورت شي کره ، خواص درماني شي کره، شي کره براي چاقي صورت


راه درست براي استفاده از شي کره


 


 


 


راه درست براي استفاده از شي کره


شما مي توانيد از يک شي کره به صورت خالص براي مرطوب کردن پوست و موميايي کردن لب يا روان کردن شفت مو استفاده کنيد. 


 


شما مي توانيد محصولات و کرم که حاوي کره شي استفاده کنيد. 


 


شما مي توانيد يک شي باتري کمي بر روي صورت خود را هر شب قبل از خواب جلو. 


 


شما مي توانيد انواع ماسک کره شي براي پوست و مو استفاده کنيد. 


 


 


 


به بسياري از مزاياي شي براي باتري بهتر پاک کردن پوست به طور کامل و سپس بخور دادن منافذ پوست باز شده و سپس از جسم, باتري, شبکه و يا ماسک شي به استفاده از باتري براي بهتر ديدن پوست نفوذ کند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Jodi therwrite آموزش زبان انگليسي به کودکان فروش فلزياب تصويري 09114535475 Antonio Aaron Kristi Walter Steven No-love or love-Z